logo
Strona
:: aktualności
:: linki
:: forum
:: stare forum
:: kontakt
:: o stronie

Filmy
:: alien
:: aliens
:: alien 3
:: alien: resurrection
:: prometheus
:: predator
:: predator 2
:: predators
:: alien vs. predator
:: avp: requiem

Info
:: ważne osoby
:: xenomorph
:: yautja
:: dvd / blu-ray
:: komiksy
:: książki
:: gry
:: muzyka

Media
:: teksty i artykuły
:: wideo
:: tapety
:: scenariusze

Inne
:: księga gości
:: administracja
 :: Liczba osób online: 1
 :: Liczba wizyt: 188566

Premiery
flag_uk The Predator
03.VIII.2018Parodie "Upadku" związane z Obcym

Internetowe parodie filmu "Upadek" związane z Obcym.


  Co może mieć wspólnego Hitler z Obcym ? Wbrew pozorom coś mieć może. W 2004 roku na ekrany kin wszedł film zatytułowany "Upadek", będący opowieścią o ostatnich dniach niemieckiego dyktatora. Jedna z jego scen weszła już na zawsze do internetowej popkultury i stała się podstawą setek, jeżeli nie tysięcy, parodii.
  Hitler jest zły. Jest wściekły. Rozkazuje wszystkim wyjść z pokoju, zostawiając jedynie najbliższych generałów. Następnie daje upust swojej wściekłości, krzycząc na swoich podwładnych. Dlaczego ? Gdyż dowiaduje się, że pomoc dla Berlina nie nadejdzie i że wojna jest już praktycznie przegrana. Ktoś jednak wpadł na pomysł, aby do tej sceny dodać napisy, całkowicie zmieniające jej znaczenie. I tak Hitler wścieka się, bo zablokowano mu konto na XBox Live, bo w Modern Warfare 2 nie będzie dedykowanych serwerów, bo w mieście nie grają nigdzie dobrej muzyki. I tak dalej, i tak dalej... W czeluściach Internetu można także znaleźć kilka parodii związanych tematycznie z Obcym. Oto one. Znajomość języka angielskiego bardzo przydatna.

Hitler dowiaduje się, że Sierra przestała wspierać AvP 2 i zamknęła master serwery:Hitler dowiaduje się, że AvP: Requiem jest klapą:Hitler nienawidzi AvP: Requiem #1:Hitler dowiaduje się, ze AvP zostało zakazane w Australii:Hitler dowiaduje się, że AvP nie jest już zakazane w Australii: