logo
Strona
:: aktualności
:: linki
:: forum
:: stare forum
:: kontakt
:: o stronie

Filmy
:: alien
:: aliens
:: alien 3
:: alien: resurrection
:: prometheus
:: predator
:: predator 2
:: predators
:: alien vs. predator
:: avp: requiem

Info
:: ważne osoby
:: xenomorph
:: yautja
:: dvd / blu-ray
:: komiksy
:: książki
:: gry
:: muzyka

Media
:: teksty i artykuły
:: wideo
:: tapety
:: scenariusze

Inne
:: księga gości
:: administracja
 :: Liczba osób online: 1
 :: Liczba wizyt: 209880

Premiery
flag_uk The Predator
03.VIII.2018Gry - Predator 2 [1992] [Game Gear, Sega Master System, Genesis]

PREDATOR 2 [1992]

Rok wydania : 1992
Twórca : Teeny Weeny Games, Ltd.
Wydawca : Arena Entertainment
Platformy : Sega Game Gear, Sega Master System, Sega Genesis

  Gracz prowadzi porucznika Harrigana poprzez siedem poziomów bazujących na filmie. Głównym zadaniem jest uratowanie zakładników przetrzymywanych przez bandytów na każdym poziomie. Przeszkodzić w tym próbują hordy przeciwników. Zwykle atakują oni gracza grupami, bezpośrednio, lecz czasami mogą ostrzeliwać się z taksówek lub helikopterów. Po uwolnieniu wszystkich więźniów można skierować się do wyjścia i walczyć z bossem, którym jest Predator. Jeżeli nie uda nam się uratować zakładnika w wyznaczonym czasie, Łowca zabije go ze swojego naramiennego działka. W zależności od poziomu trudności dopuszczalna jest utrata kilku zakładników.

  Widok w grze jest izometryczny (na 16-bitowych konsolach) lub z boku, tak jak w standardowych platformówkach (na Master System i Game Gear). Dostępne bronie to m.in. karabinki maszynowe i strzelby, ale używać można także i kilku broni Predatora, o ile się je znajdzie. Dostępne są także apteczki dające punkty życia i pancerz. Każdy pokonany członek gangu zostawia po sobie narkotyki, które zostają odesłane do wydziału narkotykowego i przeliczane na punkty. Nie wykorzystano ani muzyki, ani dźwięków z filmu, ale wprowadzenia do poszczególnych poziomów zilustrowane są stopklatkami z filmu.

Wersja Genesis:Wersja na Sega Master System:Gameplay [Sega Genesis]:Gameplay [Sega Master System]::: Predator : Predator: Soon The Hunt Will Begin : Predator 2 [1990/1991] ::
:: Predator 2 [1992] : Predator [2004] : Predator: Concrete Jungle ::
:: Predator: The Duel : Predators [Gameloft] : Predators [iPhone] ::