logo
Strona
:: aktualności
:: linki
:: forum
:: stare forum
:: kontakt
:: o stronie

Filmy
:: alien
:: aliens
:: alien 3
:: alien: resurrection
:: prometheus
:: predator
:: predator 2
:: predators
:: alien vs. predator
:: avp: requiem

Info
:: ważne osoby
:: xenomorph
:: yautja
:: dvd / blu-ray
:: komiksy
:: książki
:: gry
:: muzyka

Media
:: teksty i artykuły
:: wideo
:: tapety
:: scenariusze

Inne
:: księga gości
:: administracja
 :: Liczba osób online: 1
 :: Liczba wizyt: 192244

Premiery
flag_uk The Predator
03.VIII.2018Gry - Predator [2004] [telefony komórkowe]

PREDATOR [2004]
Rok wydania : 2004
Twórca : Indiagames
Platformy : telefony komórkowe

  Jest 2000 rok. Rasa Predatorów obserwowała ludzkość przez wieki, czekając aż rozwiniemy sztukę wojenną na tyle, aby być godną zwierzyną łowną. Odpowiedni czas nastał teraz...
  Gracz wciela się w rolę wysoko postawionego Łowcy, który musi wkraść się do bazy wojskowej w sercu dżungli i zbierać trofea. Do dyspozycji mamy m.in. kamuflaż (limitowany czasowo), naramienne ostrza i automatycznie wyszukujące przeciwników naramienne działko plazmowe, a także dysk, za pomocą którego można rozprawiać się z grupami nieprzyjacioł.
  Naprzeciwko nam do walki staną przede wszystkim żołnierze, chociaż uważać trzeba także na automatyczne działka strażnicze oraz - tak jak w większości platformówek - przeszkody terenowe, w tym doły najeżone kolcami. Zasadniczo można poruszać się w lewo i w prawo, a także skakać i chować się za przeszkodami. Niestety, jeżeli przykucniemy, nie można używać broni. Kiedy zabijemy przeciwnika, możemy zabrać trofeum.
  W grze należy uważać na amunicję (dysk i naramienne działka) oraz na zdrowie (przeciwnicy są w stanie dość poważnie zranić postać gracza). Oprawa audiowizalna jest ciekawa i dość starannie dopracowana a także zgodna z filmami.:: Predator : Predator: Soon The Hunt Will Begin : Predator 2 [1990/1991] ::
:: Predator 2 [1992] : Predator [2004] : Predator: Concrete Jungle ::
:: Predator: The Duel : Predators [Gameloft] : Predators [iPhone] ::