logo
Strona
:: aktualności
:: linki
:: forum
:: stare forum
:: kontakt
:: o stronie

Filmy
:: alien
:: aliens
:: alien 3
:: alien: resurrection
:: prometheus
:: predator
:: predator 2
:: predators
:: alien vs. predator
:: avp: requiem

Info
:: ważne osoby
:: xenomorph
:: yautja
:: dvd / blu-ray
:: komiksy
:: książki
:: gry
:: muzyka

Media
:: teksty i artykuły
:: wideo
:: tapety
:: scenariusze

Inne
:: księga gości
:: administracja
 :: Liczba osób online: 1
 :: Liczba wizyt: 192248

Premiery
flag_uk The Predator
03.VIII.2018Gry - Predator: Conrete Jungle

PREDATOR: CONCRETE JUNGLE
Rok wydania : 2005
Twórca : Eurocom Entertainment Software
Wydawca : Sierra Entertainment, Inc.
Platformy : Playstation 2, Xbox

  Gra rozpoczyna się w 1930 roku, w jednym z wielkim miast Ameryki. Jako Predator próbujesz zabić jednego z Irlandzkich bossów mafijnych. Sprawa nie toczy się jednak zbyt dobrze... Autodestrukcja statku burzy większość miasta, a gracz skazany zostaje przez swoich pobratymców na 100 lat wygnania. W międzyczasie ludzie zaczynają używać skradzionej technologii Łowców - w tym także i przeciwko nim. Teraz, w 2030 roku, masz szansę uratować swój honor i przywrócić balans mocy na właściwe miejsce.
  W grze sterujemy Predatorem (widok zza pleców), mając do dyspozycji bronie takie, jak: naramienne ostrza, włócznię, glejwę, wybuchowe pułapki, kuszę, automatyczny dysk i naramienne działko plazmowe. Możemy korzystać także z różnych zdobyczy technologii, takich jak 4 tryby widzenia (standardowy, termowizyjny, neurologiczny - pokazuje, kto się boi, kto jest agresywny itp. oraz tryb technologiczny), kamuflaż (nie zawsze skuteczny, woda powoduje w nim zwarcie), komputer analizujący naszych przeciwników i podający ich słabe strony oraż możliwość naśladowania głosu w celu zwabienia potencjalnych ofiar.
  Przeciwnicy są różni: narkomani, mafia, członkowie korporacji posiądającej technologię Łowców, uzbrojone prostytutki...w jednym z poziomów pojawiają się nawet Obcy. Pokazane miasto jest dość futurystyczne - wysokie budynki, neony itd. Predator może przemieszczać się po dachach, wspinać się w niektóre miejsca, skakać... Walka jest bardzo widowiskowa, a niektóre uderzenia można łączyć w kombosy.
Mamy także dostęp do apteczek (których można użyć tylko raz), zwykle zaczyna się misję z dwoma/trzema, lecz można znaleźć ich więcej na terenie poszczególnych poziomów. Inne rzeczy, na jakie możemy się natknąć to skrzynki z prądem (pozwalają nam naładować stan energii, która zużywana jest przez kamuflaż i bronie energetyczne) oraz wybuchowe miny, wzmocnienia broni i dodatkową amunicję.
Trailer:
Gameplay [pierwszy poziom gry]:
Gameplay::: Predator : Predator: Soon The Hunt Will Begin : Predator 2 [1990/1991] ::
:: Predator 2 [1992] : Predator [2004] : Predator: Concrete Jungle ::
:: Predator: The Duel : Predators [Gameloft] : Predators [iPhone] ::