logo
Strona
:: aktualności
:: linki
:: forum
:: stare forum
:: kontakt
:: o stronie

Filmy
:: alien
:: aliens
:: alien 3
:: alien: resurrection
:: prometheus
:: predator
:: predator 2
:: predators
:: alien vs. predator
:: avp: requiem

Info
:: ważne osoby
:: xenomorph
:: yautja
:: dvd / blu-ray
:: komiksy
:: książki
:: gry
:: muzyka

Media
:: teksty i artykuły
:: wideo
:: tapety
:: scenariusze

Inne
:: księga gości
:: administracja
 :: Liczba osób online: 1
 :: Liczba wizyt: 200458

Premiery
flag_uk The Predator
03.VIII.2018Komiksy zagraniczne - Predator
Predator Versus Judge Dredd Versus Aliens HC


Reedycja komiksów "Predator Vs. Judge Dredd" oraz "Judge Dredd Versus Aliens: Incubus". Nie jest tym samym, co cztery nowe zeszyty "Predator vs. Judge Dredd vs. Aliens" wydane w 2016 roku.

Data wydania: 8 X 2014
Stron: 184Predators"Predators" to seria komiksów wydana tuż przed premierą filmu. Składa się z czterech zeszytów będących pewnego rodzaju wprowadzeniem do historii przedstawionej w filmie oraz dwóch dodatkowych wydań - adaptacji filmu oraz opowiadania o tym, co dzieje się po jego zakończeniu.

Każdy z 4 zeszytów składa się z dwóch części - głównej historii o tytule "Welcome To The Jungle" oraz opowiadania "A Predatory Life" z którego możemy dowiedzieć się, co działo się z Roycem przed rozpoczęciem filmu.

#1: Ekipa komandosów znajduje się w samym środku walki w Afganistanie, gdy nagle robi się ciemno. Po przebudzeniu znajdują się w całkiem innym, niebezpiecznym otoczeniu, ścigani przez dziwnego wroga, który systematycznie ich zabija. Jedyny ocalały musi zrobić to, co umie najlepiej - przeżyć.

Data wydania: 9 VI 2010
Stron: 32

#2: Samotny komandos odnajduje na obcej planecie innego człowieka. Dowiaduje się także, że ludzie są tu zwierzyną łowną, zabraną z Ziemi po to, aby polować na nią dla sportu.

Data wydania: 16 VI 2010
Stron: 32

#3: Sojusz pomiędzy dwójką mężczyzn zaczyna pękać z powodu wszechstronnego zagrożenia. Wkrótce zaczynają niebezpieczną grę pomiędzy sobą.

Data wydania: 23 VI 2010
Stron: 32

#4: Nowa grupa Predatorów wkracza do akcji. Akcja przedstawiona w filmie "Predators" zaczyna się zawiązywać.

Data wydania: 30 VI 2010
Stron: 32

Predators: Najemnicy, gangsterzy jakuzy, skazańcy, żołnierze szwadronów śmierci. Oto najniebezpieczniejsi zabójcy na naszej planecie. Ale to nie jest nasza planeta... to planeta, gdzie muszą stawić czoła bezlitosnej rasie wojowników, którzy urządzają na nich prawdziwe polowanie. Jest to adaptacja filmu opowiedziana ze strony Isabelle.

Data wydania: 14 VII 2010
Stron: 72

Predators - Preserve The Game: W kilka tygodni po finale filmu pozostali przy życiu próbują cały czas przeżyć, nie dać się zabić - a jeżeli się uda, to uciec z planety Łowców.

Data wydania: 14 VII 2010
Stron: 40

Predators: TPB to wydanie zbiorcze zawierające wszystkie wyżej wymienione pozycje.

Data wydania: 13 X 2010
Stron: 148PredatorNowa seria komiksowa wydana w 2009 roku.

#1: Brutalna wojna domowa w jednym z krajów Trzeciego Świata nie oszczędza nikogo. Lecz pomiędzy stronami wmieszanymi w konflikt stoi jeszcze ktoś. Dwa klany Łowców wybrały Ziemię na pole walki pomiędzy sobą i są zdecydowane zniszczyć wszystkich, którzy staną im na drodze...

Data wydania: 24 VI 2009

#2: Wojna zawsze popłaca. Firma Graham Directive Security chroni swoich klientów przed niebezpieczeństwami wojny domowej. Najemnicy GDS wkrótce odkrywają, że stoją w samym środku nie jednego, lecz dwóch konfliktów. A brutalność ludzka okazuje się niczym w porównaniu do bezwzględności wojowników spoza Ziemi...

Data wydania: 26 VIII 2009

#3: Dwóch pracowników GDS, Thorpe i Briggs, ledwo uchodzą z życiem po walce z Łowcami. Uciekają do swojej bazy, lecz okazuje się, że i tam grozi im śmierć. Z pomocą przychodzi im jednak ktoś niespodziewany...

Data wydania: 28 X 2009

#4: Pracownicy GDS rozpaczliwie próbują obronić swoją bazę przed pozaziemskimi przeciwnikami. Mieli jeszcze szansę przeżycia, lecz stracili swojego jedynego sojusznika - samotnego Predatora walczącego ze swoimi pobratymcami. Teraz ich sytuacja staje się rozpaczliwa...

Data wydania: 27 I 2010

Alien&Predator Free Comic Book Day: Free Comic Book Day to pierwsza sobota maja, dzień kiedy w USA sklepy rozdają darmowe wydania komiksów. W maju 2009 roku Dark Horse zaprezentowało początek nowych serii związanych z Obcym i Predatorem, wydając darmowy komiks. Składa się z dwóch części: wprowadzenia do opowiadania "Predator" oraz intra do nowej serii "Aliens" startującej w tym samym roku.

Data wydania: 2 V 2009

Predator: Prey To The Heavens to wydanie zbiorcze zawierające 4 części serii (bez wprowadzenia).

Data wydania: 28 IV 2010Predator Omnibus


Omnibusy to swoista antologia zawierąca wydane już wcześniej komiksy, włącznie z tymi rzadszymi.

Omnibus #1: Zawiera materiał z komiksów: PREDATOR (1-4), PREDATOR: COLD WAR (1-4), PREDATOR: DARK RIVER (1-4), PREDATOR: THE BLOODY SANDS OF TIME SANDS OF TIME (1-2), PREDATOR: RITE OF PASSAGE (DHC 1,2), PREDATOR: PRIDE AT NGHAASHA (DHC 4-7), PREDATOR: BLOOD FEUD (DHC 10-12).

Data wydania: 22 VIII 2007

Omnibus #2: Zawiera materiał z komiksów: PREDATOR: BIG GAME (1-4), PREDATOR: RACE WAR (1-4), PREDATOR: INVADERS FROM THE FOURTH DIMENSION, PREDATOR: GOD'S TRUTH (DHP 46), PREDATOR: THE HUNTED CITY (DHC 16-18), PREDATOR: BLOOD ON TWO-WITCH MESA (DC 20-21), 1718 (A DECADE OF DARK HORSE #1).

Data wydania: 20 II 2008

Omnibus #3: Zawiera materiał z komiksów: PREDATOR: BAD BLOOD (1-4), PREDATOR: KINDRED (1-4), PREDATOR: HELL & HOT WATER (1-3), PREDATOR: STRANGE ROUX, PREDATOR: NO BEAST SO FIERCE (DHP 119), PREDATOR: A BUMP IN THE NIGHT (DHP 124).

Data wydania: 11 VI 2008

Omnibus #4: Zawiera materiał z komiksów: PREDATOR : PRIMAL (1-2), PREDATOR: NEMESIS (1-2), PREDATOR: HOMEWORLD (1-4), PREDATOR: XENOGENESIS (1-4), PREDATOR: HELL COME A WALKIN' (1-2), PREDATOR: CAPTIVE, PREDATOR: DEMON'S GOLD (DHP 137).

Data wydania: 10 IX 2008Superman vs. Predator


#1: W gęstych lasach Ameryki Środkowej odnaleziono statek kosmiczny nieznanego pochodzenia, który mógłby pomóc ludzkości w dokonaniu technologicznego skoku... lub dokonać jej zniszczenia. Superman dołącza do ekipy badawczej, lecz niestety okazuje się, że coś powoduje u niego utratę mocy. Pewna organizacja terrostyczna zamierza wykorzystać znalezisko, aby oczyścić Ziemię z ludzi posiadających defekty genetyczne. Gdy Superman próbuje odzyskać słabnącą siłę, powraca właściciel statku...

Data wydania: 31 V 2000

#2: Superman, poważnie osłabiony przez pozaziemski wirus, ucieka wraz z towarzyszami z więzienia doktora. Wkrótce okazuje się, że jeden z członków ekipy jest zdrajcą. Po brutalnym spotkaniu z zabójcą z kosmosu, Superman musi wrócić do kryjówki doktora, aby uratować Lois Lane i resztę badaczy.

Data wydania: 21 VI 2000

#3: Wciąż walcząc z osłabiającym go wirusem, Superman zbiera wszystkie siły, by pokonać szalone plany doktora Warda. Gdy próbuje utorować sobie drogę do kompleksu badawczego, w ślad za nim podąża Predator...

Data wydania: 26 VII 2000

Wydanie zbiorcze (1 X 2001) zawiera wszystkie trzy części serii.Justice League of America vs. Predator


  Dominatorzy, wojowniczy gatunek kosmitów, klonują i hodują grupę Predatorów w celu zniszczenia Ligi Sprawiedliwości Ameryki. Niefortunnie dla nich, Łowcy uciekają i zabijają większość z nich. Pozostali przy życiu Dominatorzy uciekają na Ziemię, mając nadzieję na uratowanie się oraz zniszczenie Ligi.

Superman i Zielona Latarnia przybywają na miejsce lądowania pierwsi, natykając się na straszny widok - głowę Strażnika na włóczni. Reszta członków Ligi (Batman, Aquaman i inni) dołącza do nich wkrótce. Okazuje się, że muszą stoczyć walkę z Predatorami stworzonymi na ich podobieństwo.

Data wydania: 26 IV 2000Predator: Xenogenesis


#1: Przez dziesiątki lat Predatorzy przybywali na Ziemię i polowali na ludzi. Takie wydarzenia nie przechodzą jednak bez echa. Lata badań odkrywają sekrety Łowców i powstaje specjalna, uzbrojona po zęby, grupa uderzeniowa. Ich celem jest wyeliminowanie Predatorów.

Data wydania: 18 VIII 1999

#2: Celem życia Predatorów jest polowanie. Ten sam cel przyświeca specjalnej grupie komandosów znanej pod nazwą Ostrze Włóczni. Lecz pomimo swojego uzbrojenia, żołnierze są jednak zbyt pewni siebie. Ich przeciwnik posiada bowiem coś, czego oni nie mają - przebiegłość. Zwiabieni w zbyt łatwo wygraną walkę członkowie Ostrza Włóczni zastanawiają się, jaki jest prawdziwy cel Łowców...

Data wydania: 15 IX 1999

#3: Subotai to nieśmiertelny samuraj walczący z Predatorami od kiedy zaczęli przybywać na Ziemię. Teraz, będąc już członkiem Ostrza Włóczni, zaczyna zdawać sobie sprawę z faktu, że potwory są nie tylko po drugiej stronie barykady. John Dancer, dowódca grupy i stary przyjaciel Subotai'a zaczyna posuwać się za daleko w swoim pragnieniu zemsty... Czy Subotai będzie w stanie go zatrzymać?

Data wydania: 20 X 1999

#4: Walka pomiędzy Subotai'em i Johnem Dancerem wisi w powietrzu. Lecz co z Łowcami przybyłymi na Ziemię, by polować na członków Ostrza Włóczni? Jeden z nich ma pewne rachunki do wyrównania...

Data wydania: 17 XI 1999Predator: Homeworld


#1: Przyrodnik Maya Bergstrom i fotograf George Maxwell właśnie po raz pierwszy natknęli się na Predatora. Ale nie jest on taki, jak inni Łowcy. Nie przybył na Ziemię, aby polować na ludzi. Jego zadanie to pokonanie trzech młodych wojowników, którzy nie przestrzegają kodu wojownika Predatorów. Maya i George rozpoczynają swoją opowieść...

Data wydania: 24 III 1999

#2: W gęstej puszczy parku narodowego Yellowstone, fotograf George Maxwell jest świadkiem masakry urządzonej na zwierzętach i ludziach przez trójkę młodych Predatorów-renegatów. Maya natyka się na jednego ze starszyzny Łowców. Jego cel jest dla niej z początku zagadką. Wkrótce okazuje się jednak, że zamierza on zapolować na młodych renegatów.

Data wydania: 28 IV 1999

#3: Wydarzenia w parku Yellowstone zaczynają toczyć się coraz szybciej. Ofiarą Predatorów-renegatów padają strażnicy parku. Maya i George natykają się na siebie tylko po to, by za chwilę również paść ofiarą ataku. Mają jednak szczęście - samotny Łowca interweniuje i ratuje im życie...

Data wydania: 26 V 1999

#4: Opowieść Mayi i George'a dobiega końca. Dochodzi do starcia pomiędzy samotnym Łowcą i trójką renegatów. Kto ją wygra? I jakie plany wobec świadków zdarzenia ma rządowy agent?

Data wydania: 30 VI 1999Predator: Captive


Tyler Stern, żyjący w odosobnieniu multimilioner, ma wszystko. Do pełni szczęścia brakuje mu jednej rzeczy: bardzo chciałby posiadać żywego Predatora. Ponieważ posiada wysoko postawionych przyjaciół, jego życzenie zostaje wkrótce spełnione. Zafascynowany Łowcą Stern tworzy mu specjalną biosferę, aby mógł podziwiać i studiować idealnego zabójcę w naturalnym środowisku. Fascynacja zaczyna jednak powoli zamieniać się w obsesję.

Data wydania: 13 V 1998Predator: Hell Come a Walkin'


#1: Wojna secesyjna to czas, gdy Ameryka podzieliła się na dwa kraje, a zielone pola spłynęły krwią. Do konfliktu przyłączył się jednak ktoś jeszcze... Żołnierze z dwóch wrogich oddziałów wojskowych są świadkami brutalności Predatora. Dochodzą do wniosku, że mają o wiele groźniejszego wroga niż samych siebie. Czy jednak będą potrafili zapomnieć o swoich różnicach i zjednoczyć się, by go pokonać?

Data wydania: 25 II 1998

#2: Jest rok 1863 i amerykański konflikt domowy trwa w najlepsze. Do walk w niegościnnych górach Ozark dołączył Łowca. Grupka żołnierzy Unii i Konfederacji łączy siły, by go pokonać. Ta bitwa nie znajdzie się w żadnym podręczniku do historii...

Data wydania: 25 III 1998Predator: Nemesis


#1: Historia dzieje się w wiktoriańskiej Anglii, wstrząsanej brutalnymi morderstwami dokonywanymi przez Kubę Rozpruwacza. Ale nie każdy ślad krwii prowadzi do niego. Kapitan Soames, były oficer brytyjskiej armii, zatrudniony zostaje przez londyński klub Diogenesa (do którego należy między innymi brat słynnego Sherlocka Holmesa, Mycroft) by odnaleźć i pokonać sprawcę tajemniczych mordów. Kapitan ma wrażenie, że już kiedyś spotkał zabójcę: mitycznego hinduskiego demona zwanego Rakshasa, który wygląda zaskakująco podobnie do Predatora...

Data wydania: 31 XII 1997

#2: Niewiele osób może dorównać sprytem i zaciekłością Łowcy. Jedną z nich na pewno jest kapitan Soames. Kiedy policja odnajduje w londyńskich kanałach statek kosmiczny, oficer zastawia na Predatora pułapkę... By z nim zwyciężyć, będzie musiał wytężyć wszystkie swoje siły...

Data wydania: 28 I 1998Predator vs. Judge Dredd


#1: W totalitarnej przyszłości Sędzia Dredd jest prawem. Lecz dla Predatora jedynym prawem jest prawo polowania. Zanosi się na kłopoty w Mega-City One...

Data wydania: 22 X 1997

#2: Sędziowie wiedzą, jak radzić sobie z kryminalistami. Lecz Łowcy zabijający ich nie są zwykłymi kryminalistami. Nie są nawet z tej planety. Sędzia Dredd jako najtwardszy przedstawiciel prawa musi sobie z nimi poradzić. Pomaga mu w tym Sędzina Schaeffer, potomek nowojorskiego detektywa Schaeffera, także walczącego z kosmicznymi myśliwymi w dwudziestym wieku.

Data wydania: 19 XI 1997

#3: Kiedy dochodzi do walki pomiędzy Sędzią Dreddem i Predatorem, można być pewnym, że będzie ona zaciekła. Ale ile miasta ulegnie przy tym zniszczeniu?

Data wydania: 24 XII 1997

Wydanie zbiorcze (11 XI 1998) zawiera wszystkie trzy części serii.Batman Vs. Predator III: Blood Ties#1: W rozgrzanym letnim słońcem Gotham Batman i Robin podążają śladem poczwórnego zabójstwa członków gangu. Batman domyśla się, że stać może za tym Predator, zataja jednak ten fakt przed swoim pomocnikiem. W międzyczasie Dr. Freeze dokonuje rabunku pieniędzy zgromadzonych w Gotham Trust. Natyka się jednak na parę galaktycznych zabójców...

Data wydania: XI 1997

#2: Dr. Freeze walczy o życie, podczas gdy Batman i Robin próbują rozwiązać zagadkę zabójstw w Gotham. Człowiek-nietoperz wyrusza na nocne polowanie helikopterem i wkrótce odnajduje Łowcę. Robin, niezadowolony z faktu, że Batman nie chce go wtajemniczyć, rozpoczyna swoje prywatne śledztwo.

Data wydania: XII 1997

#3: Batman traci swój helikopter, a Predator wciąż jest na wolności. Na szczęście udaje się chociaż złapać Mr. Freeze'a. Gdy dowiaduje się, że Łowców jest dwóch, nakazuje Robinowi trzymać się z daleka, a sam opracowuje plan złapania ich w pułapkę. Wkrótce okazuje się jednak, że życie młodego pomocnika jest zagrożone...

Data wydania: I 1998

#4: Rozpoczyna się ostateczna walka. Batman próbuje pokonać jednego z Predatorów, podczas gdy drugi atakuje Robina i Alfreda w kryjówce człowieka-nietoperza... Kto wygra?

Data wydania: II 1998

TPB: To kolejne lato w Gotham bijące rekordy gorąca. Do miasta przybywa para niespodziewanych gości. Łowcy znów są na tropie Batmana, lecz tym razem nie tylko jego życie zostaje zagrożone.
(Wydanie zbiorcze, zawierące wszystkie cztery zeszyty)

Data wydania: VI 1998Predator: Hell & Hot Water


#1: Załoga rybackiego statku z Chile znajduje się bardzo daleko od brzegu. Złapani przez straszliwą burzę marynarze widzą, jak coś spada z nieba. Na miejsce przysłany zostaje specjalny oddział pod dowództwem kapitana Cromartie, mający za zadanie złapać obcych. Nie będzie to jednak łatwym zadaniem...

Data wydania: 01 IV 1997

#2: Jeden z członków grupy nie żyje, kolejny zaginął. To nie pozostawia reszcie żadnego wyboru. Muszą wrócić pod wodę i znaleźć swojego towarzysza. Są przygotowani na walkę z Predatorem, lecz nie zdają sobie sprawy, że nie jest on najgorszym, co może ich spotkać.

Data wydania: 01 V 1997

#3: Kapitan Cromartie stracił już część swojej załogi, próbując złapać pod wodą Predatora. Teraz okazuje się, że pozostali przy życiu komandosi mogą paść ofiarą czegoś zupełnie innego - ogromnego, posiadającego macki, podwodnego stworzenia. Wygląda na to, że znaleźli się między młotem a kowadłem...

Data wydania: 25 VI 1997

Wydanie zbiorcze (18 II 1998) zawiera wszystkie trzy części serii.Predator: Primal


#1: Dzika puszcza Alaski, samotny strażnik leśny, oszalały niedźwiedź grizzly. I niespodziewany gość z kosmosu. Wszystko to razem stanowi zabójczą mieszankę...

Data wydania: 23 VII 1997

#2: W samym środku parku narodowego na Alasce grasuje Predator, polujący na dziką zwierzynę. Okazuje się jednak, że nie powinien był zadzierać z pewnym niedźwiedziem grizzly. W tą nieciekawą sytuację wplątuje się również Anna, strażnik leśny. W dodatku w lesie wybucha pożar...

Data wydania: 20 VIII 1997Predator: Kindred#1: Fleener Creek w stanie Oregon to typowe małe miasteczko Ameryki, którego mieszkańców toczą typowe problemy. Jednak ten, który ich czeka jest bardzo nietypowy. W pobliskach lasach dojdzie do spotkania czterech bratnich dusz: szeryfa spragnionego wrażeń, seryjnego zabójcy i Buddy'ego Wilcoxa. A także Predatora, który trzydzieści lat temu w tych samych lasach zabił ojca Buddy'ego na oczach dziecka.

Data wydania: 01 XII 1996

#2: McCutcheon to seryjny zabójca, który z łowcy staje się ofiarą, gdy władze i coś obcego ściga go w lesie. Kelly Mathis jest miałomiasteczkowym szeryfem, która musi zmierzyć się ze swoimi starymi lękami, gdy dochodzi do zaginięcia jej kolegów z pracy a w miejscu gdzie byli odnalezione zostają ślady krwi. Buddy Wilcox wciąż nękany jest koszmarami śmierci ojca sprzed lat. Trzydzieści lat temu do miasta przybył Predator. Teraz powrócił.

Data wydania: 01 I 1997

#3: Senne miasteczko już nigdy nie będzie takie samo. Szeryf Kelly Mathis ściga zbiegłego zabójcę-psychopatę, podczas gdy Buddy Wilcox zamierza zapolować na potwora, który zabił jego ojca...

Data wydania: 01 II 1997

#4: Nadchodzi wybuchowy finał. Ścieżki wszystkich czterech postaci spotykają się w jednym miejscu. W Fleener Creek do tej pory nic się nie działo. Teraz większość mieszkańców prędko nie zaśnie. A niektórzy nigdy się nie obudzą.

Data wydania: 01 III 1997

Wydanie zbiorcze (10 XII 1997) zawiera wszystkie cztery części serii.Predator: Strange Roux


W Bayou Lafourche istnieje pewna legenda o człowieku, który za pomocą magii voodoo zmienił się w potwora. Niewielu w nią wierzy, lecz coś musi przecież odpowiadać za ciała, które odnaleziono w bagnie...

Data wydania: 01 XI 1996Tarzan Vs. Predator At The Earth's Core#1: W samym jądrze Ziemi znajduje się zaginiony, pradawny świat Pellucidar. Dla Tarzana to święte miejsce. Lecz dla Predatorów jest to miejsce łowów. Gdy Tarzan dowiaduje się, że najwięksi wojownicy i najsilniejsze stworzenia Pellucidar giną, wyrusza tam, by sprawdzić, co się dzieje.

Data wydania: 01 I 1996

#2: Coś zabija najsławniejszych wojowników Pellucidar. Król Małp nie spocznie, dopóki nie odkryje przyczyny. Tarzan odbywa podróż do samego jądra Ziemi, gdzie znajduje się zaginiony świat. Tam czeka na niego kilka niespodzianek... Okazuje się, że za całą sprawą stoją obcy przybysze: grupa Łowców.

Data wydania: 01 II 1996

#3: Predatorzy rozpoczęli walkę polując na przyjaciół Tarzana i naruszając spokój Pellucidar. Ale gdy zaatakowali Jane, rozpoczęli prawdziwą wojnę. Teraz Tarzan wyruszył na własne polowanie...

Data wydania: 01 III 1996

#4: Pradawna jest ostatnią ze swojego gatunku skrzydlatych jaszczurów władających telepatią, niegdyś rządzących Pellucidar. Teraz nadarza się okazja, aby ponownie przejąć władzę. Trzeba tylko umiejętnie zagrać jedną stroną przeciwko drugiej...

Data wydania: 01 VI 1996

Wydanie zbiorcze (8 X 1997) zawiera wszystkie cztery zeszyty serii.Predator: Dark River


Trzecia część historii nowojorskiego detektywa Schaefera, brata Dutcha.

#1: Po przeżyciach na Syberii Detektyw Schaefer wciąż pracuje w nowojorskiej policji mając nadzieję, że uda mu się odnaleźć brata. Jeden ze złapanych przez niego przestępców ma pewne informacje dotyczące Dutcha. Schaefer wybiera się w podróż do południowoamerykańskiej dżungli i zamierza powrócić z głową Predatora...

Data wydania: 01 VII 1996

#2: Shaefer zamienił miejską, betonową dżunglę Nowego Jorku na upalne piekło Ameryki Południowej. Chce tam odnaleźć swojego zaginionego brata. Ktoś jednak zamierzać zmusić go do konfrontacji z Predatorem. Tym Predatorem, którego uważał za pokonanego, a który pragnie teraz się zemścić.

Data wydania: 01 VIII 1996

#3: Pomimo tego, że Łowcy odznaczają się wyjątkową brutalnością, wiele wskazuje na to, że posiadają swoisty honorowy kod postępowania. Detektyw Schaefer natknął się jednak na takiego, który go nie przestrzega. Głęboko w sercu Południowej Ameryki policjant wciąż poszukuje swojego brata, a coś poluje na niego w dżungli.

Data wydania: 01 IX 1996

#4: Schaefer w swojej pracy widział wiele okrucieństwa. Ale nic nie może równać się z tym, co czeka go w trakcie konfrotacji z Predatorem. Poszukiwania brata mogą spełznąć na marne...

Data wydania: 01 X 1996Predator: 1718 [A Decade Of Dark Horse #1]


"Predator: 1718" to krótka historia o tym, kim był kapitan Rafael Andolfini i w jaki sposób Łowcy weszli w posiadanie pistoletu, który otrzymuje detektyw Harrigan pod koniec "Predatora 2". Komiks ten ukazał się w specjalnym zbiorze "A Decade Of Dark Horse" wydanym z okazji 10-lecia wydawnictwa.

Data wydania: VII 1996X #18 [Dark Horse Heroes]


X to bohater serii komiksowej wydawnictwa Dark Horse. Jest mroczny i tajemniczy, najpierw oczyszcza swoje miasto ze zła. Potem wybiera się do Waszyngtonu. W 18 zeszycie spotyka się z Predatorem.

Data wydania: IX 1995
:: Komiksy - wydane w Polsce ::
:: Komiksy - Obcy : Komiksy - Predator : Komiksy - AvP ::